Wtorek, 28 kwietnia 2015. Imieniny Bogny, Walerii, Witalisa

Wyłowili zwłoki z jeziora Limajno. To ciało zaginionego 40-latka?

2012-05-02 18:18:31 (ost. akt: 2012-05-02 18:30:42)

Autor: Zbigniew Woźniak

Tuż przed 18 nurkowie wyłowili z jeziora Limajno zwłoki mężczyzny. To najprawdopodobniej ciało 40-latka, który we wtorek wypłynął rowerem wodnym na jezioro. Kiedy z kolegą wygłupiali się, wskoczył do wody i nie wypłynął.

W środę na jeziorze pojawili się strażacy z sonarem. Dzięki temu, jak zapewniali, nurkowie nie będą musieli na oślep przeczesywać jeziora. Przy użyciu urządzenia udało się znaleźć najprawdopodobniej ciało mieszkańca Dobrego Miasta.

O 17.59 strażacki sonar zlokalizował zwłoki. Ciało zostało wydobyte na brzeg. Było pod wodą na głębokości 15 metrów około 100 metrów od linii brzegowej.

Przypomnijmy, że według wstępnych ustaleń, dwaj mężczyźni w średnim wieku wypożyczyli rower wodny, którym wypłynęli na jezioro Limajno w Swobodnie pod Dobrym Miastem. Osoby, które widziały zajście, mówią, że mężczyźni skakali do wody.

Po kolejnym ze skoków jeden z nich nie wypłynął, drugi wezwał pomoc. 40-latka z Dobrego Miasta szukało we wtorek przez pół dnia kilkudziesięciu ratowników, w tym sześciu nurków. W środę nurkowie wznowili poszukiwania.

Film i zdjęcia z poszukiwań: Wskoczył i nie wypłynął. Nurkowie z sonarem szukają 40-latka
goga


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 14 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. Żal takich jak Ty #733863 | 46.204.*.* 6 lip 2012 12:02

  Żal takich jak ty. Nie znałem zmarłego, ale współczuję mu. Że on znał kogoś takiego jak ty.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. jasieznam #704430 | 83.16.*.* 11 cze 2012 10:32

  Zbychu dobry chłop był..lubił wypić ale jak dzwoniłem do niego że potrzebuję paru silnych do roboty to zawsze był.. i czasem nawet trzeźwy

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. kolega #660544 | 31.11.*.* 4 maj 2012 14:26

   ja nie mieszkam w dobrym mieście ale znałem Zbyszka szkoda faceta,ale też szkoda rodzinę co zostawił.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ja #659735 | 83.31.*.* 3 maj 2012 13:24

   Hej ja mieszkam w Dobrym Mieście, ale nie wiem co to za pan się utopił, jak on miał na nazwisko?

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. @# #659347 | 83.24.*.* 2 maj 2012 22:35

   " dwaj mężczyźni w średnim wieku wypożyczyli rower wodny, którym wypłynęli " TERAZ CI CO WYPOŻYCZYLI ROWER POWINNI MIEĆ PROKURATORA NA KARKU I ZARZUT NIEUMYŚLNEGO SPOWODOWANIA ŚMIERCI ORAZ ZAKAZ PROWADZENIA WYPOŻYCZALNI NA SPECJALNY OKRES ORAZ BĘDĄ MUSIELI SIE SZKOLIĆ Z BHP . I BY SIĘ SKOŃCZYŁA FIKCJA PRAWO SOBIE A LUDZIE" BOHATERZY" CZĘSTO PO KIELICHU SOBIE ROBIĄ CO CHCĄ A POTEM TRAGEDIE , LAMENTY I WINNYCH NIE MA JAK ZWYKLE. CZY TU K..........JEST TAKIE TRUDNE BY JAK KTOŚ WSIADA NA ŁÓDKĘ ,ROWER KAJAK ITP UMIE CZY NIE UMIE PLWAĆ MA MIEĆ ZAŁOŻONY KAPOK LUB SPECJALNĄ KAMIZELKĘ RATUNKOWĄ ORAZ WYPOŻYCZAJĄCY MA ZBADAĆ SA MIERNIKI"ANALIZATORY WYDECHU " I NIECH MU DELIKWENT PODPISZE ,ZE JEST TRZEŹWY I KONIEC . WTEDY TAKI KOLEŚ JEST CZYSTY ODPOWIADA WTEDY KOLEŚ CO WZIĄŁ SPRZĘT PŁYWAJĄCY I PŁACI ZA WSZYSTKIE STRATY AKCJE POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZE JAK ZGINIE JEGO RODZINA LUB KOLEDZY CO Z NIM BYLI A NIE POWSTRZYMALI LUB PRZYCZYNILI SIĘ POŚREDNIO DO TRAGEDII . KAŻDY SPRZĘT MA MIEĆ LOKALIZATOR DLA DOBRA SPRZĘTU I LUDZI . TYLKO W TAKI SPOSÓB SIĘ UNIKNIE TRAGEDII -BĘDĄ WARSZAWIACY I INNI MIASTOWI CO SIĘ JEZIOR I NICZEGO NIE BOJA,BO ONI "OLIMPIJCZYCY " KILKANAŚCIE BASENÓW ROBIĄ DZIENNIE TO CO TAM STO METRÓW DO BRZEGU JAK SPLUNĄĆ ALE WTEDY ZAPŁACĄ JAK NIE ONI TO RODZINA ZA WYBRYKI I SZPANOWANIE ,KILKA TYSIĘCY PÓJDZIE ZA" DYMY " BĘDZIE SPOKÓJ TYLKO KOMU JA TO PISZE .CO WAM KABARECIARZOM I INNYM UDAWACZOM NA STANOWISKACH .. JAK WYGLĄDA K...........BRAMA NA STARÓWCE ZARAZ BĘDĄ IMPREZY A TU PASTWISKO BO NIE MA KOMU ARCHEOLOGÓW OBCIĄŻYĆ KOSZTAMI ZA WYŁĄCZENIE TERENU Z UŻYTKOWANIA I ZA STWARZANIE REALNEGO ZAGROŻENIA ZDROWIU OSÓB POSTRONNYCH .. I WY PRZEWODNIKÓW BĘDZIECIE TAM PROWADZIĆ PO JAKI CH..........? TAK SAMO OBOK KATEDRY I TEN PARK JAKI CHLEW NIE MA KOMU ŁAWEK NAPRAWIĆ ,CHCECIE BY ZNOWU NIEMCY SIĘ ŚMIELI W ŻYWE OCZY ,ŻE ZA ADOLFA NAWET ZA KOMUNY ,GDZIE NIC NIE BYŁO PO ZADYMACH BYŁO LEPIEJ NIŻ TERAZ JEST . GDZIE TA ESTETYCZNA ? NA WIEŻY ?CZEKA NA AMANTA CO SIE POJAWI NA OSIOŁKU I KTÓRY JE WYZWOLI Z NIEWOLI ?

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Pokaż wszystkie komentarze (14)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages