Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Było mu zimno, więc schował się w sianie. Półprzytomnego mężczyznę znaleźli policjanci

2016-01-25 10:06:06 (ost. akt: 2016-01-25 10:19:02)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

39-latek ubrany tylko w letnią kurtkę, spodnie i buty wyszedł z domu w czwartek wieczorem. Dzień później zaniepokojona matka zgłosiła się na policję prosząc o pomoc. Kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu schowanego w sianie, półprzytomnego i zmarzniętego mężczyznę znaleźli policjanci.

W miniony piątek kilkanaście minut po godzinie 14.00 na posterunek policji w Dywitach zgłosiła się mieszkanka gminy Dobre Miasto. Kobieta poinformowała, że martwi się o swojego syna. Jak się okazało 39-latek poprzedniego wieczoru, ubrany jedynie w letnią kurtkę, letnie spodnie i letnie buty wyszedł z domu i nie wrócił.

Kobieta tłumaczyła policjantom, że z uwagi na to, iż nie było to pierwsze takie "wyjście" syna, nie zgłaszała tego wcześniej. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Kilkadziesiąt minut później, w lesie, w opuszczonym gospodarstwie znaleźli mężczyznę. 39-latek był przykryty grubą stertą siana.

Policjanci natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej. Na miejsce wezwano służby medyczne. Z uwagi na to, iż 39-latek znajdował się na strychu budynku, do którego prowadziła jedynie spróchniała drabina, konieczna była również interwencja strażaków.

Mężczyzna odzyskał przytomność. Wychłodzony trafił na obserwację do szpitala.
kbPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1918293 | 89.231.*.* 27 sty 2016 19:37

  Podpowiadam:należy zreformować aparat propagandy policji i zamienić wysokie etaty rzeczników prasowych na etaty cywilne / 80 % oszczędności /. Przecież taka policjantka za nic nie odpowiada,nie prowadzi spraw,nie ma podwładnych to jaki jest sens aby posiadała stopień oficerski, o którym policjant z linii może tylko pomarzyć .Przekazać informację komendanta do mediów może cywil tak jak np. w szkole policji w Słupsku.Nie stać nas na to. Wykorzystać tych oficerów do walki z przestępcami a nie wykorzystywać do brylowania w mediach.Zwykłych policjantów aż ponosi jak widzą te zarozumiałe panienki komendantów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. aaa #1916168 | 88.156.*.* 25 sty 2016 13:16

  styrta sie pali

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages