Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Było mu zimno, więc schował się w sianie. Półprzytomnego mężczyznę znaleźli policjanci

2016-01-25 10:06:06 (ost. akt: 2016-01-25 10:19:02)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

39-latek ubrany tylko w letnią kurtkę, spodnie i buty wyszedł z domu w czwartek wieczorem. Dzień później zaniepokojona matka zgłosiła się na policję prosząc o pomoc. Kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu schowanego w sianie, półprzytomnego i zmarzniętego mężczyznę znaleźli policjanci.

W miniony piątek kilkanaście minut po godzinie 14.00 na posterunek policji w Dywitach zgłosiła się mieszkanka gminy Dobre Miasto. Kobieta poinformowała, że martwi się o swojego syna. Jak się okazało 39-latek poprzedniego wieczoru, ubrany jedynie w letnią kurtkę, letnie spodnie i letnie buty wyszedł z domu i nie wrócił.

Kobieta tłumaczyła policjantom, że z uwagi na to, iż nie było to pierwsze takie "wyjście" syna, nie zgłaszała tego wcześniej. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Kilkadziesiąt minut później, w lesie, w opuszczonym gospodarstwie znaleźli mężczyznę. 39-latek był przykryty grubą stertą siana.

Policjanci natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej. Na miejsce wezwano służby medyczne. Z uwagi na to, iż 39-latek znajdował się na strychu budynku, do którego prowadziła jedynie spróchniała drabina, konieczna była również interwencja strażaków.

Mężczyzna odzyskał przytomność. Wychłodzony trafił na obserwację do szpitala.
kb


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1918293 | 89.231.*.* 27 sty 2016 19:37

  Podpowiadam:należy zreformować aparat propagandy policji i zamienić wysokie etaty rzeczników prasowych na etaty cywilne / 80 % oszczędności /. Przecież taka policjantka za nic nie odpowiada,nie prowadzi spraw,nie ma podwładnych to jaki jest sens aby posiadała stopień oficerski, o którym policjant z linii może tylko pomarzyć .Przekazać informację komendanta do mediów może cywil tak jak np. w szkole policji w Słupsku.Nie stać nas na to. Wykorzystać tych oficerów do walki z przestępcami a nie wykorzystywać do brylowania w mediach.Zwykłych policjantów aż ponosi jak widzą te zarozumiałe panienki komendantów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. aaa #1916168 | 88.156.*.* 25 sty 2016 13:16

  styrta sie pali

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages